Drakula terapia

Omladenie vlastnou krvou

Ponúkame Vám najhorúcejšiu novinku zo sveta anti-agingu, omladenie vlastnou krvou, tzv. Drakula terapia.

Už Drakula čerpal z krvi životnú energiu, rovnako mýty o Bátoryčke hovoria, že vďaka krvi je možné zastaviť starnutie a regenerovať vlastné bunky. V rôznych odvetviach medicíny sa táto metóda využíva už niekoľko rokov a teraz sa jej zázračné účinky začínajú uplatňovať aj v anti-agingu.

Vďaka tejto terapií je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou - pomocou informácií, ktoré sú zapísané vo Vašej vlastnej krvi. Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum - samostimulačné sérum) alebo PRP terapia (plated rich plasma - plazma bohatá na krvné doštičky).

Tajomstvo Drakula terapie spočíva v tom, že krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteiny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opäť omladzovať. Poškodenia a predčasné starnutie pokožky, ktoré boli spôsobené vplyvom slnečného žiarenia, sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.

Ako drakula terapia prebieha?

Lekár pacientovi injekčne odoberie minimálne množstvo jeho vlastnej krvi (4-16ml) a po jej odobratí ju prostredníctvom centrifúgy separuje na červené, biele krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje krvné doštičky. Do získanej krvnej plazmy sa následne pridá jedinečný DNA aktivátor. Takto pripravené sérum lekár aplikuje do pacientovej pokožky. Aplikácia je možná buď pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia (maličké asi 2 mm hlboké vpichy do oblasti tváre, krku a dekoltu, alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Možná je aj kombinácia týchto metód. Vďaka tomuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia.

Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 30 - 45 minút a vďaka jedinečnému DNA aktivátoru účinky tejto terapie pretrvávajú 6 - 8 mesiacov.

Miesta vhodné na ošetrenie
Drakula terapiou:

Drakula-terapia-01
Drakula-terapia-02