IPL QUANTUM

Prístroj IPL QUANTUM predstavuje unikátnu a luxusnú technológiu na báze intenzívneho svetla. Má veľmi širokú indikačnú škálu počnúc permanentnou redukciou nežiadúceho ochlpenia, cez liečbu akné až po zákroky súhrnne označované ako fotorejuvenácia. Prístroj IPL QUANTUM poskytuje kvalitnejšie a bezpečnejšie zákroky oproti iným alternativám a je to komfortnejší spôsob modernej starostlivosti o svoju pleť.

Fotorejuvenácia

Tento súhrnný názov skrýva širokú škálu možných zákrokov na pokožke Vášej tváre, rúk a dekolte. Ide o celkové začervenanie, rosaceu, hnedé pigmetové škvrny a vrásky. To všetko môže byť teraz skorigované s použitím IPL QUANTUM, unikátnej technológie, ktorá nebola nikdy predtým v korektívnej dermatológii a estetike k dispozícii. Nejde o laser, ale o vysoko špecializované širokopásmové intenzívne svetlo. Rejuvenácia IPL QUANTUM je bezpečná, efektívna a luxusná skúsenosť s omladením. Intenzívne svetlo je bezpečne a komfortne aplikované do povrchovej aj hlbšej štruktúry kože, kde sa tvorí kolagén a zanecháva Vašu pleť hladkú a jemnú.

Na zákrokoch IPL QUANTUM asi najviac oceníte prirodzené, postupné progresívne zmeny Vašej pleti. Zákroky trvajú približne pol hodinu a hneď po zákroku máte možnosť vrátiť sa k svojim bežným denným aktivitám, bez toho, že by si niekto všimol nejakých nepriaznivých zmien na Vašej pleti obvykle daných použitím iného typu prístroja alebo zákroku.

Fotomladenie-01

Koľko bude zákrok stáť?

Tieto zákroky sú cenovo veľmi výhodné, jednoducho preto, že fungujú. Konzultant Vám určí koľko zákrokov na danú indikáciu bude potrebných a aká bude cena Vášho programu.