Ošetrenie vrások

Starnutie pokožky

Za starnutie pokožky sú zodpovedné viaceré faktory:
Fyziologické faktory: postupom času objem a kvalita kolagénu, elatínové vlákna a vlákna kyseliny hyalurónovej ubúdajú. Pokožka tak začína strácať svoju pevnosť a elasticitu.
Enviromentálne faktory: vystavovanie pokožky slnečnému žiareniu, stres a tabak zvyšujú produkciu voľných radikálov, ktoré urýchľujú proces starnutia pokožky.
Faktory súvisiace so životným štýlom: životný štýl a nesprávny spôsob starostlivosti o pokožku, to všetko môžu byť faktory, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pokožky.

Jedinečnosť kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je prirodzená, dôležitá súčasť pokožky.
Jej úlohou je: pokožku hydratovať, zabezpečovať jej elasticitu a pevnosť za účelom dosiahnutia hladkého a zaobleného vzhľadu. Vekom množstvo kyseliny hyalurónovej prítomnej v tele klesá. Medzi 40. až 50. rokom veku telo stáca 50% objemu kyseliny hyalurónovej. Toto množstvo sa vekom znižuje: horné a dolné líca začínajú klesať, objavujú sa vrásky a oválny tvar tváre sa postupne vytráca. Kyselina hyalurónová je už niekoľko rokov využívaná v estetickej medicíne a rovnako aj v lekárskych oblastiach, ako sú oftalmológia, reumatológia, gynekológia a iných.

Teosyal® je riešenie

TEOSYAL je exkluzívna škála produktov – výplňových materiálov z  kyseliny hyalurónovej. TEOSYAL je 100% kyselina hyalurónová. Je to produkt neživočíšneho pôvodu, bioodbúrateľný a vstrebateľný. Škála zahŕňa exkluzívne produkty navrhnuté pre ošetrenie všetkých oblasti tváre: rehydratácia pleti, jemné línie, kožné záhyby, strata objemu tváre, úprava kontúr pier a  zväčšenie pier.
Prostredníctvom produktovej škály TEOSYAL je možné upravovať kontúry tváre tým najjemnejším a najprirodzenejším spôsobom.

1. TEOSYAL vypĺňa

Teosyal sa injektuje priamo pod vrásku, vypĺňa ju zvnútra a  vďaka vytvorenému objemu ju okamžite odstráni.
98% - ná spokojnosť s výplňovým efektom

2. TEOSYAL navráti objem

Teosyal dodáva objem a  má okamžitý liftingový efekt, ponúka alternatívu k zákrokom v  plastickej chirurgii. Umožňuje tvári znovu navrátiť jej oblé tvary a  kontúry.
98% - ná spokojnosť s  objemovým efektom

3. TEOSYAL revitalizuje

Každá molekula gélu je schopná absorbovať 1000 krát viac vody ako je jej vlastná hmotnosť. Teosyal poskytuje hĺbkovú rehydratáciu Vašej pokožky.
88% - ná spokojnosť so zlepšením textúry a  elasticity kože.

Novinka: TEOSYAL RHA

TEOSYAL RHA

Inovatívna, patentovaná technológia

Produkty TEOSYAL RHA boli vyvinuté spoločnosťou TEOXANE Laboratories na základe patentovaného procesu výroby. Ten ako prvý na trhu zohľadňuje špecifické charakterstiky pohyblivých oblastí tváre. Technologia výroby týchto vysoko čistých gélov zachováva prirodzené väzby molekúl kyseliny hyalurónovej. Preto sú jej vlastnosti veľmi podobné tej, ktorá sa prirodene nachádza v koži.

Sú výsledky viditeľné okamžite?

Jedna aplikácia je dostatočná na ošetrenie špecifickej oblasti. Výsledky sú viditeľné okamžite. Za účelom optimalizácie výsledného efektu je dôležité rešpektovať odporúčania Vášho lekára, ktorý môže navrhnúť 1 až 3 daľšie ošetrenia. Dĺžka účinku produktu Teosyal sa úspešnou aplikáciou predlžuje. Aby sa zachoval dosiahnutý výsledok, môžu sa odporúčať dalšie doplňujúce aplikácie. Vďaka skutočne narastajúcemu účinku si ďalšie aplikácie vyžadujú menej produktu.

Podľa použitého produktu môžu výsledky pretrvávať až 18 mesiacov. Prostredníctvom Teosyal Advanced Filler starostlivosti o pleť teraz TEOXANE Laboratories ponúka pacientovi kompletné globálne anti-aging riešenie. ADVANCED FILLER predstavuje podporný prostriedok zvýšenia účinku ošetrenia vyplňovým materiálom TEOSYAL.

Ošetrenie vrások

TEOSYAL® PureSense

O kyseline hyalurónovej ste už určite čítali toho mnoho, ale pre aplikáciu ste sa nerozhodli len z jedného jednoduchého dôvodu – odrádzal Vás strach z bolesti počas zákroku. Predstavujeme Vám unikátnu novinku vo svete anti-agingu - TEOSYAL® PureSense. Ide o exkluzívnu škálu produktov - výplňových materiálov zo 100% kyseliny hyalurónovej. ktorá obsahuje aj lokálne anestetikum – lidokaín. Vďaka lidokaínu bude odstránenie Vašich vrások bezbolestné!

Ošetrenie vrások